Leden

Po vánočních prázdninách jsme se v novém roce opět sešli ve škole. Celý měsíc leden jsme se pilně učili. Hodně našich spolužáků potrápila nemoc. Ale i tak jsme leden přivítali povídáním o svátku Tří králů. Potom jsme s králi počítali, a nakonec jsme si je nakreslili. Zvládli jsme i projektový den zaměřený na šikanu. A protože bylo i zimní počasí se sněhem, byli jsme si s ním venku hrát, a to nás moc bavilo. Leden uběhl jak voda a paní učitelka nám rozdala pololetní vysvědčení.

Mgr. Světlana Pavelková